ROGZ vodítko Fancy Dress Scooter Indigo Bones

EUR Skladom 8 ks


Klasické vodítko na psa ROGZ FANCY DRESS s nápaditým dizajnom je dlhé 1,4 ma vhodné na vedenie malých a stredne veľkých psov pri nohe. Vodítko ROGZ je ľahké, pohodlne sa nosia, napriek tomu je z pevného a odolného nylonového popruhu.

ROGZ FANCY DRESS sú módne nylonová vodítka na psov, vyrobená z pevného a kvalitného farebného popruhu. Vodítka pre psov majú na sebe farebnú látkovú nášivku v cool designoch ROGZ, vďaka ktorým môže byť výbava vášho psa módne zladená. Preto nielen vodítko s obojkom, zakúpené v originálnom internetovom obchode ROGZ.cz, ale tiež misky na krmivo, pelech alebo psie známku, môžete dizajnovo zladiť do jedného vzoru, aby práve váš pes bol " trendy ".

Klasické vodítko na psa ROGZ je vhodné používať pri bežných prechádzkach k vedeniu psa pri nohe, alebo pri výcviku psov. Prepínacie vodítko ROGZ, ktoré možno nastaviť na dĺžku až 1,8 m (viď. tabuľka veľkostí nižšie), poskytuje vášmu miláčikovi dostatok voľného pohybu na prechádzkach, aj keď je na vodítku. ROGZ vodítka sa veľmi ľahko udržujú, dajú sa prať v práčke pri 30 ° C a tým si zachovávajú dlho svoju pôvodnú farbu.

Výhody vodítok ROGZ FANCY DRESS
  • Vodítka na psov ROGZ majú farebnú nášivku, vďaka ktorej môžete výbavu svojho psa módne zladiť - obojok, vodítko a ďalšie chovateľské potreby v jednom dizajne,
  • Liate chrómové " O " krúžky (bez zvárania) sa nikdy nerozpojí, krúžok je z jedného kusu,
  • ROGZ vodítka možno prať v práčke, vodítko dlho vyzerá ako nové,
  • Psie vodítka ROGZ sú z vysoko kvalitného a pevného nylonového popruhu,
  • Prepínacie vodítka ROGZ zaistí dostatok voľného pohybu psa, aj keď je na vodítku,
  • V ponuke je niekoľko farebných prevedení, každý si vyberie !


5.00/5 (100.00%) 2 hlasy