Magic kočkolit Magic Litter 16 l

12  EUR Skladom 8 ks


Magic Pearls pohltí všetky pachy a drží ich vo vnútri. Perličky majú špeciálnu veľkosť, tvar a zloženie, ktoré sa nelepí na srsti mačky a nie je vynášané z nádoby. Táto podstielka je 100 % prírodný neparfumovaný silikagel. Prírodné, netoxický a neškodný pre životné prostredie. Mačky milujú Magic Pearls, pretože zanechávajú mačaciu toaletu čistú, sviežu, suchú a bez zápachu. Nová technológia: absorpcia je chemická reakcia, pri ktorej dochádza k zmene fyzikálnych vlastností, na rozdiel od absorpcie, ktorú používajú obyčajné podstielky. Magic Pearls pelety absorbujú moč behom niekoľkých sekúnd a zostávajú na dotyk suché. Zápach nie je len zachytený, ale úplne eliminovaný. Tento proces tiež ničí baktérie.

Bezkonkurenčne ekonomický. Iba jeden 3,8 litrový vrece MAGIC Pearls vydrží vašej mačke celý mesiac. S inými podstielkami musíte použiť také množstvo štyrikrát. Pohltí všetky pachy a drží ich vo vnútri. Väčšina podstielok obsahuje veľa prachu, ktorý môže dráždiť oči a nosnú sliznicu.

PREČO práve MAGIC Pearls silikónové stelivo?
1. Adsorbujú moč behom niekoľkých sekúnd a zostávajú na dotyk suché. Zápach nie je len zachytený, ale úplne eliminovaný a neudrží vo vnútri. Tento adsorpčný proces tiež ničí baktérie.
2. Bezkonkurenčne ekonomický. Jeden 7,6 litrový vrece MAGIC Pearls vydrží Vašej mačičke dva mesiace! S inými podstielkami musíte použiť také množstvo štyrikrát.
3. MAGIC Pearls majú špeciálnu veľkosť, tvar a zloženie, ktoré sa nelepí na srsti mačky a nie je vynášané z nádoby.
4. Je to 100 % prírodný neparfumovaný silikagel. Prírodné, netoxický a neškodný pre životné prostredie.

Pohltí všetky pachy a drží ich vo vnútri.
MAGIC Pearls majú špeciálnu veľkosť, tvar a zloženie, ktoré sa nelepí na srsti mačky a nie je vynášané z toalety.

Čistota a hygiena
Táto jedinečná nová podstielka kompletne a okamžite adsorbuje tekutý odpad, zamedzuje bujneniu baktérií a zanecháva podstielku bez zápachu a suchú na dotyk. Nebudete mať žiadne špinavé kôpky alebo znečistenú náplň WC.

100% bezprašný
MAGIC Pearls jedinečne vytvorené zo silikagélu je pre vás i pre vašu mačku zdravší. Väčšina podstielok obsahuje veľa prachu, ktorý môže dráždiť oči a nosnú sliznicu.

Je to 100% prírodný neparfumovaný silikagel.
Prírodné, netoxický a neškodný pre životné prostredie.

Mačky milujú MAGIC Pearls, ktoré zanechávajú mačaciu toaletu čistú, sviežu, suchú a bez zápachu.5.00/5 (100.00%) 2 hlasy