Magic CatClin silikátové stelivo pre mačky

EUR Skladom 8 ks


CatClin kočkolit je revolúciou v priemysle podstielok pre mačky. S ním budete ako zákazník zasvätený do novej sféry podstielok.

Nová technológia: adsorpcia je chemická reakcia, pri ktorej dochádza k zmene fyzikálnych vlastností, na rozdiel od absorpcie, ktorú používajú obyčajné podstielky. CatClin pelety adsorbujú moč behom niekoľkých sekúnd a zostávajú na dotyk suché. Zápach nie je len zachytený, ale úplne eliminovaný. Tento adsorpčný proces tiež ničí baktérie. Bezkonkurenčne ekonomický.

Iba jeden 8 litrový vrece CatClin vydrží vašej mačke cca dva mesiace. S inými podstielkami musíte použiť také množstvo štyrikrát. Pohltí všetky pachy a drží ich vo vnútri.

CatClin majú špeciálnu veľkosť, tvar a zloženie, ktoré sa nelepí na srsti mačky a nie je vynášané z nádoby. Táto jedinečná nová podstielka kompletne a okamžite adsorbuje tekutý odpad, zamedzuje bujneniu baktérií a zanecháva podstielku bez zápachu a suchú na dotyk. Nebudete mať žiadne špinavé kôpky alebo znečistenú náplň WC. 100 % bezprašný. CatClin je vyrobený zo silikagélu a je pre vás i pre vašu mačku zdravší. Väčšina podstielok obsahuje veľa prachu, ktorý môže dráždiť oči a nosnú sliznicu.

Prírodné, netoxický a neškodný pre životné prostredie. CatClin zanechávajú mačaciu toaletu čistú, sviežu, suchú a bez zápachu.