JRS kočkolit Cats Best Nature Gold 10 l

10  EUR Skladom 8 ks


Hrudkujúce a biologicky odbúrateľná podstielka pre mačky, králiky a malé hlodavce. Hygienicky čistá, mäkká a príjemná pre tlapky. Znaky podstielky : Vyrobený z prírodných rastlinných vlákien. Vďaka tomu je možné likvidovať použitú podstielku v toalete, podobne ako toaletný papier. Výrobok je až 3x úspornejšia než bežné podstielka, pretože tekutiny sú viazané v kapilárnom systéme prírodných rastlinných vlákien oveľa efektívnejšie. Vďaka tomu je podstielka úspornejšie v spotrebe a tým aj výrazne cenovo výhodnejšie než mnohé iné. Môže zostať v toalete bez nepríjemného zápachu dlhšie, vďaka efektívnej absorbcii pachu. Tým sa redukujú materiálové náklady a prácnosť pri čistení a napĺňaní toalety na minimum.

Nehrudkujúce stelivo je vhodné pre mačky, fretky, králiky a ostatné hlodavce. Je vyrobené z mäkkých recyklovateľných papierových vlákien. Nepráši a je bez baktérií.

Toaletu naplňte podstielkou do výšky maximálne 5 cm.

Biologicky rozložiteľné stelivo je vyrobené z papierových vlákien a zlisované do drobných peletiek. Extrémna savosť papierové podstielky, ktorá je zhruba 4x vyššia než u hoblinové podstielky, udržuje toaletu suchú.

Podstielka je príjemná, teplá, pohlcuje pachy. Veľmi vhodná aj pre hniezdenie hlodavcov. Podstielka po vysypaní z obalu enormne narastie na svojom objeme.

Použitím tejto podstielky docielite minimalizáciu spotreby, môže zostať v mačacej toalete bez nepríjemného zápachu dlhšie, vďaka efektívnej absorbcii pachu. Tekutiny sú plne pohlcované vysoko kvalitnými ekolkogickými vláknami, je teda plne kompostovateľný. Pri jeho použití strávite minimum času upratovaním mačacej toalety a znížite až 3x náklady.