Catsan stelivo pre mačky 5,3 kg

EUR Skladom 8 ks


Veľmi kvalitné stelivo, ktoré dobre pohlcuje zápach. Kočkolit Catsan - pohlcuje zápach ešte predtým než vznikne. A to sa mačkám páči.

Kočkolit, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre mačacie hygienu, pohlcuje zápach ešte predtým než vznikne. Hygienické stelivo Catsan je zvláštne tým, že bolo vyvinuté špeciálne pre prirodzené požiadavky Vašej mačky - hygienicky biela kvalitné zrnká. Horná plocha s jemnými pórmi nasáva tekutiny veľmi rýchlo a dôkladne a stará sa o príjemne suchú toaletu. Ako jediná podstielka ponúka dodatočnú minerálnu ochranu pre maximálne pohltenie nepríjemných zápachov.

Takto zostane mačacia toaleta dlho hygienicky čistá a to sa citlivým mačkám veľmi páči ! Podstielka Catsan Hygiene je zložený z prírodného vápna a jemného kremitého piesku. To dodá kvalitným zrnkám hygienicky čistú farbu a Vám pocit istoty, že v podstielky nie sú obsiahnuté žiadne nebezpečné vlákna alebo iné neznášanlivé látky.

Ako jediný mačkolit ponúka Catsan dodatočnú minerálnu ochranu pre zaručené a dlhodobé pohltenie zápachu.Catsan ponúka vašej mačke vždy čisté a hygienické WC dokonale chránené pred nepríjemným zápachom. Pohlcuje vlhkosť ako špongia a patentovaná prevencia proti zápachu zamedzí množeniu baktérií a ich šírenie.

Stelivo Catsan je zložený z prírodného vápna a jemného kremitého piesku. To dodá kvalitným zrnkám hygienicky čistú farbu a Vám pocit istoty, že v podstielky nie sú obsiahnuté žiadne nebezpečné vlákna alebo iné neznášanlivé látky.

Doporučenie:

Ak máte kúrenie v podlahe, podložte toaletu izolujúcim materiálom. Týmto zabránite zápachu, ktorý sa môže uvoľňovať zahriatím tekutiny v zrnách.