Asan pre mačky - ekologické stelivo 42 l

14  EUR Skladom 8 ks


Asan nezaťažuje životné prostredie. Je vyrobený recykláciou druhotnej suroviny, ktoré vznikajú pri výrobe dámskej a detskej hygieny. Pri jeho výrobe nie sú výrub stromov ani sa neťaží z prírody.

  • Asan nezaťažuje životné prostredie. Je vyrobený recykláciou druhotné suroviny, ktoré vznikajú pri výrobe dámskej a detskej hygieny. Pri jeho výrobe nie sú výrub stromov ani sa neťaží z prírody.
  • Asan je po využitie 100 % rozložiteľný, možno ho zlikvidovať jednoducho spláchnutím do toalety alebo kompostovaním.
  • Asan je bezprašný, nešustí a má stále suchý povrch - tým prispieva fyzickej aj duševnej pohode zvieraťa.
  • Asan obmedzuje rast baktérií a plesní, možno ho skladovať s potravinami.
  • Asan neobsahuje patogény spôsobujúce alergie, je vhodný pre alergikov a astmatikov.
  • Asan je bez parfumácie, bez pridaných umelých farbív, nedráždi. Je bezpečný pre zvieratá i všetkých členov domácnosti.
  • Asan je ľahký. 10 l balenie váži iba 2,5 kg. Manipulácia podstielky je teda veľmi jednoduchá aj pre deti.
  • Asan je ekonomický - vďaka Lapur zámku na absorpciu pachov a 430 % absorpciu tekutín Vám 10 l balenie ASAN vystačí na 30 dní. Menej častá výmena = nižšia spotreba podstielky.

Často kladené otázky

Z Čoho je Asan vyrobený?
Základom tohto jedinečného steliva je buničina. V prípade Asane Cat je do suroviny aplikovaná patentovaná látka LAPUR, ktorá zdokonaľuje schopnosť podstielky pohlcovať pachy.

Čo to je LAPUR zámok?
Lapur technológie efektívne pohlcujúce pachy v podstielke Asan sa aktivuje otvorením originálneho balenia. Neupotřebenou podstielku preto zabezpečte uzavretím v pôvodnom obale.

Ako spoznám, že stelivo už potrebuje výmenu?
V momente, keď podstielka už splnila svoju funkciu - nepohlcuje kvapaliny a začína byť cítiť. Stelivo Asan Cat v 10 litrovom balení vystačí pre jednu mačku na zhruba 35 dní.

Mám pre terárijné zvieratá použiť Asan Pet či Asan Cat?
Rozhodne Asan Pet, a to z dôvodu obsahu Aloe Vera. V tomto stelivu je najkvalitnejší extrakt z celých listov Aloe.

Koľko steliva mám do mačacej toalety dať?
Nasypte vrstvu vysokú 3 - 4 cm.

Návod na použitie :

Mačaciu toaletu naplňte vrstvou podstielky vysokú cca 4 cm a rovnomerne ju rozprestrite na dno toalety. Tuhé exkrementy odstraňujte priebežne lopatkou. Tekuté exkrementy v mieste použitia z časti zmení svoju farbu ( žlto - okrová ), čo je signál, že podstielka splnila svoju funkciu a v tomto mieste možno lopatkou podstielku odstrániť a nahradiť novou. Odporúčame však vymeniť podstielku ako celok jednorazovo po skončení jej platnosti. Doba spotreby podstielky je priamo úmerná veľkosti toalety, počtu a veku chovaných zvierat.

Pri prechode z pôvodného podstielky na podstielku Asan je vhodnejšie spočiatku dať na povrch Asane malú časť predtým používaného podstielky, a to z dôvodu postupného a plynulého návyku na novo používaný materiál.