Purina Dog Chow Puppy Large Breed Turkey 14 kg

28  EUR Skladom 8 ks


Krmivo je vhodné aj pre dojčiace a gravidné suky. Obsahuje morku ako prírodný zdroj bielkovín, ktoré spolu s celozrnnými obilninami a ryžou podporujú optimálny vývoj svalovej sústavy optimálny a zdravý rast Vášho šteniatka.

Purina Purina Dog Chow Puppy / Junior Large Breed je prémiové krmivo bohaté na kvalitné mäso, ktoré spolu s celozrnnými obilninami alebo ryžou tvorí základ krmív pokrývajúce potreby psov všetkých plemien vo všetkých ich životných obdobiach. Chrumkavá štruktúra granúl Purina Dog Chow Puppy / Junior Large Breed pomáha udržiavať čisté zuby a podporuje dobrú dentálnu hygienu psov. Špeciálna kombinácia granúl dvojaký veľkosti, ktoré sú obsiahnuté vo všetkých receptúrach rady Dog chow, pomáha pokrývať potreby psov bez ohľadu na druh plemena, vek a životné podmienky psa.

Imunitný systém: Receptúry Purina Dog Chow Puppy a Purina Dog Chow Puppy / Junior Large Breed obsahujú vitamíny E C, ktoré ako prírodné antioxidanty viažu voľné radikály a podporujú prirodzenú obranyschopnosť šteniat.

Tráviaci trakt: Receptúry Dog chow obsahujú ryžu a prírodnú vlákninu z čakanky a repnej dužiny. Ryža prispieva k lepšej stráviteľnosti krmiva. Čakanka je zdrojom prírodných prebiotík, ktoré zvyšujú počet kladných baktérií v črevách a podporujú zdravý zažívací trakt. Repná dužina je dobre známa pre svoju vlastnosť zlepšovať kvalitu výkalov.

Zloženie:
obilniny (min. 4% ryža), mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (kuracie mäso min.4%), vedľajšie rastlinné produkty, oleje a tuky, zelenina (min. 0.5% čakanky), vitamíny a minerály, 29% bielkovín a 13 % tukov.