Ferplast prepravka Atlas Professional

154  EUR Skladom 8 ks


Prepravka z pevného plastu pre bezpečnoú prepravu Vášho psa. Atlas 60 Profesional je vhodná pre stredne veľké až veľké psy, certifikovaná aj pre leteckú prepravu.

Certifikovaná plastová prepravka pre psov Ferplast Atlas Professional je dodávaná vrátane vybavenia, podložky a cestovné misky. Pomocou vyklápacieho madlá na vrchu prepravky ju vždy ľahko presuniete podľa aktuálnej potreby, veľmi ľahko sa s ňou manipuluje. Prepravky sú opatrené samozatváracími úchyty s bezpečnostným blokovacím systémom. Pre uľahčenie manipulácie na výstavách či dovolenke je možné dokúpiť pojazdná kolieska. Transportné prepravky Ferplast Atlas sú certifikované aj pre leteckú prepravu.

Ak plánujete dovolenku so svojim miláčikom alebo sa pripravujete na výstavy psov a váš pes nie je na pobyt v prepravke zvyknutý, s nákupom prepravného boxu neváhajte. Včas ju majte doma, aby sa stala pre psa súčasťou domácnosti. Do klietky môžete dať pelech alebo hračky vášho maznáčika, ale nezatvárajte ju. Váš pes čoskoro pochopí, že pobyt v prepravke nie je pre neho nebezpečný a zvykne si na ňu. Ideálne je psa s pobytom v prepravke zvykať formou hry a pododne.