Prepravky pre psov

Prepravka Vám umožní jednoduchší a bezpečnejší transport Vášho psíka. Vzhľadom k tomu, že psík musí v prepravke nejakú dobu vydržať, vyberáme pre Vás len kvalitné a útulné prepravky. Prepravky pre psov možno použiť pri cestovaní vlakom, autobusom, letecky aj autom. Prepravka umožní psíkovi maximálny komfort a pohodlie, ktoré zvlášť na dlhších trasách naozaj ocenia. Pri nákupe je vhodné premyslieť správnu výšku a tvar prepravky, aby psíkovi vyhovovala. Prepravky pre psov ponúkame v mnohých prevedeniach - plastové, drôtené, látkové...

Prepravka by mala byť vybavená cestovná miskou pre dodržanie pitného režimu zvieraťa. Dôležité je, aby sa váš pes pri preprave cítil bezpečne a pohodlne.

Odporúčaná veľkosť prepravky pre psa: dĺžka prepravky = dĺžka psa ( A ) + 1 / 2 dĺžky predných nôh šírka prepravky = 2 x šírka psa ( B ) výška prepravky = výška psa ( C ) Ak má psík v prepravke tráviť dlhší čas, zvoľte radšej prepravku o niečo väčšie.

Sme presvedčení, že sa cestovanie stane príjemnou záležitosťou nielen pre Vášho psíka, ale aj pre Vás samotných, pretože si budete istí, že je psík v bezpečí.


Box pre psa 86

Box pre psa

35