Prepravky pre mačky

Ak s vami vaša mačka rada cestuje, nech len na výlet alebo aj na dovolenku, budete potrebovať prepravku na mačku. Ale aj keď vaša mačka nemá cestovanie v obľube, k veterinárovi občas potrebuje každá a i v takej situácii budete prepravku pre mačku potrebovať. Prepravka mačke aj vám zaistí pohodlie a hlavne bezpečie. Pre tieto príležitosti ponúkame prenosky pevné alebo prepravné tašky, obľúbené sú aj batohy pre prenos mačiek a to všetko môžete vyberať z rôznych farieb.

Prepravka pre mačku Vám umožní jednoduchší a bezpečnejší transport Vášho maznáčika. Prepravka pre mačku či mačky musí byť pohodlná, pretože mačička v nej musí nejakú dobu vydržať, v našich chovateľských potrebách vyberáme pre Vás len kvalitné a útulné prepravky. Prepravka by Vám nemala chýbať, ak so svojím miláčikom cestujete.

NÁŠ TIP: Ak nie je váš maznáčik na prepravku zvyknutý, odporúčame pár dní pred cestovaním používať otvorenú prepravku doma miesto pelechu alebo odpočívadlá. Vaša mačka si tak na prepravku rýchlejšie zvykne a pri samotnej preprave nebude tak vystresovaná.

Pri nákupe prepravky je vhodné premyslieť správnu výšku a tvar prepravky, aby mačke vyhovovala. Mačka by mala mať dostatok priestoru, treba na stočenie sa do klbka alebo státie. Moc veľká prepravka ale tiež nie je príliš vhodná.