Pelech pre mačky

Oválne a hlavne mäkké z molitanu, to sú pelechy a pelechy z tejto kategórie. Môžete ich vziať aj na návštevu, sú ľahko udržiavateľné, prateľné na 30 °C z veľmi kvalitného materiálu, takže vydrží Vašej mačičke dlhšie, než obyčajné látkové. Predsa len mačacie pazúriky sú ostré ako britva, vyberajte teda s rozvahou. Nie vždy to najlacnejšie vydrží tak dlho, ako budete potrebovať. Vyberať môžete z rôznych veľkostí a motívov.

Veľkosti od 50 cm sú vhodnejšie pre domácnosti s viacerými zvieratami alebo pre mačku s mačiatkami. Ak si neviete rady, kedykoľvek sa nás môžete opýtať na ideálny pelech pre Vašu mačku. Všetky mačacie plemená poznáme.

Pelech pre mačku je vyrobený z materiálu, ktorý je naplnený tzv. umelým perím, ktoré sa používa ako náplň prikrývok a vankúšov pre alergikov. Pelechy majú vyberateľný vankúš, ktorý možno používať zvlášť a ktorý si tiež môžete zvlášť kúpiť.

Všetky pelechy veľmi starostlivo balíme, teda nehrozí ich poškodeniu pri preprave. Ak je Vami zakúpený pelech po vybratí z krabice trochu pokrčený, nezúfajte, je to spôsobené jeho úsporným zabalením a po krátkej dobe zase nadobudne svoj ​​prirodzený tvar.