Obojky pre psa

Obojok je pre chov psa nutnosťou. Slúži ako identifikačný prostriedok aj ako výchovná pomôcka. V súčasnej dobe sú obojky pre psov aj módnou záležitosťou, kedy ich môžete meniť podľa potreby a významu.

Obojok pre psa by mal byť vyberaný účelovo a to podľa potreby použitia - módne, sťahovacie, polosťahovací, výchovné, atď.. Vybrať si môžete zo širokej ponuky materiálov - retiazkové, kožené, nylonové...

Vždy je potrebné pamätať na vhodnú veľkosť obojku. Pre psov nesmie byť príliš tesný, ale tiež nesmie byť príliš veľký. Ideálnu veľkosť zistíte tak, že medzi obojok a krk strčíte dva prsty.

Každý pes by mal byť vybavený obojkom. Podľa obojku je možné ľahko a rýchlo spoznať, že pes má svojho majiteľa a niekomu patrí. Psí obojok je dôležitou súčasťou chovateľskej výbavy a každý majiteľ má na obojok svoje špecifické požiadavky. V našej ponuke nájdete nielen kvalitné a dizajnové obojky, ale aj kožené obojky na psov, svietiace obojky alebo obojky proti štekaniu a výcvikové elektronické obojky.

Každý obojok, ktorý je možné zladiť s vodítkom na psa v rovnakom vzore a veľkosti, odporúčame doplniť identifikačnú známku, vďaka ktorej bude váš maznáčik vždy ľahko a rýchlo identifikovateľný a prípadný nálezca bude vedieť, komu zabehnutý pes patri.


Obojok DOG Trace 79

Obojok DOG Trace

11 
Kiltix obojok 84

Kiltix obojok

15