Náhubky pre psov

Náhubok pre psa kupujeme pri riešení problémov s hryzením iných psov alebo ľudí, požieranie exkrementov alebo pre uspokojenie zákona alebo vyhlášky. Z ponuky tohto oddelenia môžeme zvoliť náhubky ľahké a skladné nylonové, umývateľné náhubky plastové a alebo náhubky kožené.

Náhubok vyberajte vždy podľa rasy psa, ktorú máte, prípadne podľa jeho veku a vzrastu. Náhubok pre psa je veľmi pohodlný, nikde netlačí a je vybavený postrannými dýchacími otvormi. Predávame náhubky od niekoľkých známych výrobcov - Trixie, Karlie atď.

Nylonové náhubky sa zmestia do vrecka a preto sú vhodné aj pre krátkodobé nasadenie napríklad u veterinára, pre jazdu v autobuse alebo pri obiehanie provokatívnych psov či hlučných osôb.

Pružné a hygienicky umývateľné plastové náhubky majú veľké mriežkami a svojou výškou umožňujú psovi pootvoriť pusu a dýchaním s vyplazeným jazykom sa chladiť. Plsťou vypolstrovaný vrchný okraj náhubku ochraňuje citlivú kožu vrchnej časti nosa psa.

Kožené náhubky pre psov sú bezpečnejšie, šetrné a sú alternatívou k náhubkov drôtených. Dostatočná výška umožňuje psom štekať, otvárať pusu a dýchaním s vyplazeným jazykom sa tak chladiť.