Hagen fontána Dogit New 6L

20  EUR Skladom 8 ks


Vodné fontána pre napájanie psov i mačiek. Obsah: 6 l vody. Ako pre ľudí, tak aj pre zvieratá, je voda nutný zdroj na prežitie. Telo psa alebo mačky tvoria až zo 70 percent voda. Je nutné prinútiť Vášho miláčika k častému pitie, ako prevenciu, aby bol zdravý. Nový výrobok Dog It fontána dodáva vždy čerstvú a čistú vodu. Cirkulácia vody eliminuje staršie alebo stojatú vodu a dodáva čerstvú, filtrovanú svieži vodu. Vodná nádržka je modelovaná pre lepšie pohodlie väčších a starších psov a tiež pre psov, ktorí majú problémy so svalstvom alebo kĺby. Pokiaľ Váš pes pije veľa vody, pomáha mu predísť problémom s disfunkciou obličiek.

  • Kryt proti špliechanie vedľa eliminuje neporiadok okolo fontány.
  • Fontánu môže využiť aj viac zvierat naraz, po stranách alebo hore.
  • Väčšia miesto okolo nádržky pod krytom zaručuje lepšiu oxidáciu vody, čím je voda chutnejšia a sviežejšia.

Dvojitá funkcia výmenného filtra:
- Filter odoberá rôzne nečistoty, zvyšky jedla, chlpy a kal.
- Uhlíková komora pomáha eliminovať zlú chuť, pachy a rôzne nečistoty z vody z kohútika.

V balení fontány nájdete: Nádobu s nádržou, molitanový filter, uhlíkový filter, základňu pre nádobu, čerpadlo a AC adaptér.

Fontána HAGEN Dogit New ( 6l ) pre ľudí, tak aj pre zvieratá, je voda nutný zdroj na prežitie. Telo psa alebo mačky tvoria až zo 70 percent voda. Je nutné prinútiť Vášho miláčika k častému pitie, ako prevenciu, aby bol zdravý. Výrobok Fontána HAGEN Dogit New ( 6l ) dodáva vždy čerstvú a čistú vodu. Cirkulácia vody eliminuje staršie alebo stojatú vodu a dodáva čerstvú, filtrovanú svieži vodu. Vodná nádržka je modelovaná pre lepšie pohodlie väčších a starších psov a tiež pre psov, ktorí majú problémy so svalstvom alebo kĺby. Pokiaľ Váš pes pije veľa vody, pomáha mu predísť problémom s dysfunkciou obličiek.5.00/5 (100.00%) 2 hlasy