Misky pre psov

Pitný režim je pre psa veľmi dôležitý a preto by mal mať vždy prístup k pitnej vode. K tomuto účelu slúžia misky pre psov.

U nás v e-shope zakúpite misky pre psov vyrobené z osvedčených materiálov. Najčastejšie sa používa plast, nerez a keramika. Misky sa hodia na suché aj vlhké krmivo a samozrejme na vodu. Môžete ich zakúpiť kusovo aj ako dvojmisky. Veľmi obľúbené sú závesné misky pre psov a misky so stojanom. V neposlednom rade ponúkame tiež dózy, ktoré sú vhodné na skladovanie granúl, maškŕt a ďalšieho suchého krmiva. Zakúpite ich v niekoľkých veľkostiach a v celej škále farebných odtieňov.

Keramické misky pre psov: Keramická miska je 100% chuťovo neutrálna, pretože je opatrená vypálennou glazúrou.

Nerezové misky pre psov: Misky na krmivo z ušľachtilej ocele v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Miska z ušľachtilej ocele sa ľahko čistí, takže sa v nej nezhromažďujú baktérie alebo nečistoty.

Misky v elegantných puzdrách: Krásne moderné nerezové misky v štýlových puzdrách.

Misky so stojanom: Špeciálne misky pre psov s dlhými ušami. Stojan udržuje optimálnu rovnováhu, pes môže dostať krmivo v jeho ideálnej výške, bez toho aby sa pritom musel ohýbať

Plastové misky pre psov: Misky z umelej hmoty sú ľahké a pred kĺzaním po podlahe chránené pomocou gumového krúžku. Údržba týchto misiek je veľmi jednoduchá.

Cestovné misky pre psov: Misky a fľaše na cestovanie so psom alebo obľúbené pamlskovníky na výcvik