Čajovníkový šampón cdVet

10  EUR Skladom 8 ks


cdVet Čajovníkový šampón z čajovníkového oleja, brezy, chmeľu az bylinných extraktov je pH - neutrálny čisto prírodný šampón pre šteňatá, psy, mačky, kone a ostatné zvieratá s hojivými účinkami. Medicínsky šampón vďaka prírodným olejom a bylinám ošetruje i veľmi citlivú, podráždenú alebo suchú pokožku, čistí do hĺbky a odstraňuje substancie, ktoré spôsobujú svrbenie. Šampón zo srsti iz pokožky dôkladne umýva blší trus, bráni tvorbe lupín a prepožičiava srsti zamatový lesk.

Extra jemný čajovníkový šampón je ideálnou podporou tiež pri riešení alergických alebo kožných problémov (svrbenie, ekzémy, chrasty, začervenaná pokožka apod). Pre svoje prírodné zloženie a obsiahnuté tukové zložky je vhodný tiež pre časté kúpanie a prirodzené ošetrovanie pokožky zvierat.

Čisto prírodný cdVet šampón s prírodnými tenzidy z glukózy a kokosového oleja je úplne bezpečný pre šteňatá, gravidné a dojčiace suky, pre dospelých psov, rovnako tak ako pre deti a dospelých (neobsahuje umelé tenzidy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky). Koncentrované balenie s výklopným dávkovačom 200 ml riedime 1 : 5 a získame 1200 ml výdatného šampónu.