Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Classic 6kg

15  EUR Skladom 8 ks


Lisované za studena - cdVet Fit - Crock Classic MINI je prírodný za studena lisované (neextrudované) krmivo pre psov s hodnotnými bylinami bez chémie a bez konzervantov.

Receptúra liečiteľov - Receptúra prírodných liečiteľov zvierat z tímu cdVet zostavená podľa prírodného vzoru široko zaopatruje a zároveň prirodzeným spôsobom vyživuje organizmus psov.

50 až 65 % mäsa - Krmivo cdVet Fit - Crock Classic MINI obsahuje 50 až 65 % jahňacieho mäsa z voľného chovu oviec a morských rýb. Tento veľký podiel mäsa zodpovedá výživovým potrebám psov.

Vláknina čistí črevá - Hrubo mleté rastlinné zložky (klíčky, zelenina, morské riasy, ľanové semienka, cdVet byliny) dodávajú ďalšie vitamíny, minerálne látky, stopové prvky a dôležitú vlákninu, ktorá čistí črevá.

Prírodné vitamíny - Maximum surových zložiek, spolu s šetrným lisovaním za studena zachováva enzýmy a prírodné vitamíny, ktoré sú pre pevné zdravie nenahraditeľné.

Umelé zaťažujú - Preto do krmiva cdVet Fit - Crock Classic MINI zámerne nepridávame ŽIADNE UMELÉ VITAMÍNY, ktoré organizmus zaťažujú. Inšpiráciou je pre nás príroda, podľa ktorej sa riadime.

Základ výživy - Prírode blízke zloženie krmiva cdVet Fit - Crock Classic MINI, spolu s primeraným obsahom tukov a bielkovín poskytuje široké zaopatrenie a tvoria tak optimálny základ výživy bežne aktívnym psom.