Mačacie odpočívadlo Hagen

22  EUR Skladom 8 ks


Možno kombinovať s ďalšími zábavnými prvkami Design Senses a vytvoriť tak Vašej mačke veľký priestor pre hranie či odpočinok.

Comfort Zone je ideálny pre stimuláciu a rozmaznávanie mačiek všetkých vekových kategórií. Obsahuje terapeutický vankúš, ktorý poskytuje príjemné miesto v horúcich dňoch alebo pomáha zmierniť bolesť u chorých mačiek. Má viacúčelový masér, ktorý poskytuje intenzívny potešenie trením hlavy, krku a tváre. Zahŕňa tiež stimulátor pre masírovanie a čistenie zubov a ďasien. Zvýšená konštrukcia dáva možnosť umiestnenia ďalších subjektov pre zmyslovú stimuláciu a cvičenia CatIt Design Senses (predávajú sa samostatne). Dodáva sa so zmesou byliniek catnip, ktorá mačky láka a tým podporuje hranie.

  • Comfort Zone je ideálny pre stimuláciu a rozmaznávanie mačiek všetkých vekových kategórií. Obsahuje terapeutický vankúš, ktorý poskytuje príjemné miesto v horúcich dňoch alebo pomáha zmierniť bolesť u chorých mačiek.
  • Má viacúčelový masér, ktorý poskytuje intenzívny potešenie trením hlavy, krku a tváre.
  • Zahŕňa tiež stimulátor pre masírovanie a čistenie zubov a ďasien.
  • Zvýšená konštrukcia dáva možnosť umiestnenia ďalších subjektov pre zmyslovú stimuláciu a cvičenia CatIt Design Senses (predávajú sa samostatne).
  • Dodáva sa so zmesou byliniek catnip, ktorá mačky láka a tým podporuje hranie.