Hračky pre mačky

Výber hračiek od najznámejších výrobcov chovateľských potrieb pre mačky. Tunely a vrecia pre mačky sú veľmi obľúbené na hranie aj schovávanie. V našej ponuke nájdete tiež interaktívne mačacie hračky a vábničky pre mačky, hračky pre mačky so zvukom a mnohé ďalšie. Niektoré mačacie hračky zabavia maznáčika samotného, ale najväčšiu radosť bude mať, keď si bude môcť hrať s Vami.

Mačky sú vo svojej podstate veľmi hravé, zvlášť mačiatka vo vývine. Hrou sa mačka nielen zabaví a zdravo unaví, ale tiež zlepšuje svoju pamäť, koordináciu pohybu, bystrí svoje zmysly. K tomu pomáhajú hračky zvlášť vyvinuté pre mačky. V ponuke nájdete zaujímavé hračky, kedy výcvik mačky sa stane hrou a zábavou.

Doprajte svojej mačke veľa zábavy s hračkou určenú špeciálne pre ňu. Vďaka originálnej hračke sa mačka zabaví v čase, keď ste mimo domova alebo keď na ňu nemáte čas. Môžete si však hrať aj s inou mačkou alebo vo voľnom čase s vami. Medzi obľúbené hračky pre mačky patria rôzne plyšové myšky, balóniky a loptičky alebo rolničky. Hračky sa vyrábajú z kovu, plastu alebo zo sisalu. Veľmi žiadané sú aj mačacie hračky sa Santa. Jedná sa o špeciálnu rastlinu, ktorá mačkám vonia a navodzuje im príjemné pocity.


CATS LINE - IGLU 467

CATS LINE - IGLU

14