PURINA DOG CHOW - PUPPY CHICKEN, 15kg

33  EUR Skladom 8 ks


Krmivo vhodné pre dojčiace a gravidné feny. Purina Dog chow je prémiové krmivo bohaté na kvalitné mäso, ktoré spolu s celozrnnými obilninami alebo ryžou tvorí základ krmív pokrývajúce potreby psov všetkých plemien vo všetkých ich životných obdobiach. Chrumkavá štruktúra granulí Dog chow pomáha udržiavať čisté zuby a podporuje dobrú dentálnu hygienu psov.

Krmivá Dog Chow tiež obsahujú unikátnu zmes čakanky ako zdroj prírodných prebiotík, ktoré preukázateľne zvyšujú počet dobrých baktérií v črevách a zlepšujú tak trávenie. Dog Chow dokáže využiť prirodzený potenciál vášho psa.

Receptúry Dog chow obsahujú ryžu a prírodnú vlákninu z čakanky a repnej dužiny. Ryža prispieva k lepšej stráviteľnosti krmiva. Čakanka je zdrojom prírodných prebiotík, ktoré zvyšujú počet kladných baktérií v črevách a podporujú zdravý zažívací trakt. Repná dužina je dobre známa pre svoju vlastnosť zlepšovať kvalitu výkalov.

Zloženie: obilniny (min. 4% ryža), mäso a produkty živočíšneho pôvodu (min. 4% kuracieho mäsa), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (min. 0,5% repnej dužiny), bielkoviny rastlinného pôvodu, oleje, minerálne látky, zelenina (min . 0,5% čakanky), bielkoviny 29%, tuk 15,0%, popol 7%, vláknina 2,5%, vápnik 1,4%, fosfor 1,0%.

Balenie: 15kg