EXCLUSION - LIGHT SMALL, 2kg

12  EUR Skladom 8 ks


Light Medium breed s kuraťom pre dospelé a staršie psy stredných plemien so sklonom k priberaniu

Exclusion Mediterraneo Medium breed bolo navrhnuté so vzťahom k ich fyziológii, životnému štýlu a veku. Stredné plemená psov sú známe svojím temperamentom a vitalitou. Exclusion Mediterraeo medium breed obsahuje všetky ingrediencie zabezpečujúce správny vývoj a výživu vášho psa.

Kľúčové body:

Výhody pre trávenie:
zlepšovanie trávenia, absorbovanie nutričných prvkov a kvalitná stolica je zaručená komplexom vláknin AHR ( artičoky, hrach, dužina repy), juka a FOS (fructo-oligo-sacharidy)zabraňujú nárastu škodlivých baktérií.

Zdravá srsť:
vďaka oleju z ľanových semien, olivovému oleju, ktoré obsahujú Omega-3 mastné kyseliny, zinok, sa zlepšuje zdravie srsti, lesk, redukujú sa lupiny.

Dehydrované kuracie, jahňacie mäso a ryba:
Špeciálne dehydratované kuracie, jahňacie mäso a ryby ( Vyrobené z čerstvého mäsa zbaveného 70% vody) má v rovnakej váhe obsah proteínov 6 x vyšší než čerstvé mäso.

Ovocie a zelenina:
lykopén obsiahnutý v rajčinách a bioflavonoidy v granátovom jablku pomáhajú v boji proti oxidácii buniek.
Rozpustné, ľahkovstrebateľné minerály:
komplex zinku, mangánu a medi posilňuje imunitný systém, zlepšuje živočíšny metabolizmus, zlepšujú trávenie.

Zloženie:
dehydratované kuracie mäso, ovsené klíčky, kukurica, ryža, kurací tuk, dužina z repy, kurací vývar, droždie, olej z ľanových semienok, hrachová vláknina, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, frukto-oligo sacharidy. Extrakt z čakanky, extrakt z yuccy, extrakt z granátového jablka a extrakt z rajčín.

Analýza:

Proteíny 27%, tuky 10.5%, popol 7.5%, vláknina 6.5%, vlhkosť 8%