EXCLUSION ADULT SMALL - RYBA, 2kg

12  EUR Skladom 8 ks


Adult Large breed s rybou pre psi veľkých plemien od 18 mesiacov do 6 rokov

Exclusion Mediterraneo Large breed pre veľké plemená psov bolo navrhnuté so vzťahom k ich fyziológii, životnému štýlu a veku. Veľké plemená psov majú obmedzenú tráviacu kapacitu a viac kĺbovej únavy vzhľadom k ich veľkosti. Exclusion Mediterraneo Large breed pozostáva z kompletnej a vyváženej stravy, ktorá podporuje kĺby a zaručuje ochranu trávenia čím zlepšuje a predlžuje psí život.

Výhody pre trávenie:
zlepšovanie trávenia, absorbovanie nutričných prvkov a kvalitná stolica je zaručená komplexom vláknin AHR (artičoky, hrach, dužina repy), yucca a FOS (fructo-oligo-sacharidy) zabraňujú nárastu škodlivých baktérií.

Zdravá srsť:
vďaka oleju z ľanových semien, olivovému oleju, ktoré obsahujú Omega-3 mastné kyseliny, zinok, sa zlepšuje zdravie srsti, lesk, redukujú sa lupiny.

Dehydrované kuracie, jahňacie mäso a ryba:
Špeciálne dehydratované kuracie, jahňacie mäso a ryby ( Vyrobené z čerstvého mäsa zbaveného 70% vody) má v rovnakej váhe obsah proteínov 6 x vyšší než čerstvé mäso.

Ovocie a zelenina:
lykopén obsiahnutý v rajčinách a bioflavonoidy v granátovom jablku pomáhajú v boji proti oxidácii buniek.

Rozpustné, ľahkovstrebateľné minerály:
komplex zinku, mangánu a medi posilňuje imunitný systém, zlepšuje živočíšny metabolizmus, zlepšujú trávenie.

Zloženie:
kukurica, rybia múčka z oceánskych bielych rýb, kurací tuk, dužina z repy, kurací vývar, olej z ľanových semien, droždie, olivový olej, hrachová vláknina, uhličitan vápenatý, chlorid sodný. Extrakt z čakanky, extrakt z yuccy, extrakt z granátového jablka a extrakt z rajčín.

Analýza:

Proteíny 26%, tuky 16%, popol 8.5%, vláknina 2.3%, vlhkosť 8%