EXCLUSION ADULT MEDIUM - PUPPY JUNIOR, 3kg

15  EUR Skladom 8 ks


Puppy Junior Medium breed s kuraťom pre šteniatka stredných plemien od 2 do 12 mesiacov

Exclusion Mediterraneo Medium breed bolo navrhnuté so vzťahom k ich fyziológii, životnému štýlu a veku. Stredné plemená psov sú známe svojím temperamentom a vitalitou. Exclusion Mediterraneo medium breed obsahuje všetky ingrediencie zabezpečujúce správny vývoj a výživu vášho psa.

Kľúčové body:

Výhody pre trávenie:
zlepšovanie trávenia, absorbovanie nutričných prvkov a kvalitná stolica je zaručená komplexom vláknin AHR ( artičoky, hrach, dužina repy), juka a FOS (fructo-oligo-sacharidy)zabraňujú nárastu škodlivých baktérií.

Zdravá srsť:
vďaka oleju z ľanových semien, olivovému oleju, ktoré obsahujú Omega-3 mastné kyseliny, zinok, sa zlepšuje zdravie srsti, lesk, redukujú sa lupiny.

Dehydrované kuracie, jahňacie mäso a ryba:
Špeciálne dehydratované kuracie, jahňacie mäso a ryby ( Vyrobené z čerstvého mäsa zbaveného 70% vody) má v rovnakej váhe obsah proteínov 6 x vyšší než čerstvé mäso.

Ovocie a zelenina:
lykopén obsiahnutý v rajčinách a bioflavonoidy v granátovom jablku pomáhajú v boji proti oxidácii buniek.
Rozpustné, ľahkovstrebateľné minerály:
komplex zinku, mangánu a medi posilňuje imunitný systém, zlepšuje živočíšny metabolizmus, zlepšujú trávenie.

Zloženie:
dehydratované kuracie mäso, kukurica, ryža, kurací tuk, dužina z repy, sušené vajcia, droždie, kurací vývar, olej z ľanových semien, olivový olej, hrachová vláknina, uhličitan vápenatý. Extrakt z čakanky, fructo-oligo-sacharidy, yucca extrakt, extrakt z granátového jablka a extrakt z rajčín.

Analýza:

Proteíny 28%, tuky 18%, popol 8.5%, vláknina 2.1%, vlhkosť 8%