Royal Canin Labrador Retriever Junior

49  EUR Skladom 8 ks


Udržanie váhy
Udržuje ideálnu váhu kombinovaním vysokého obsahu bielkovín a nízkeho obsahu tukov. Prevencia pocitu hladu medzi kŕmnymi dávkami zásluhou jačmenného škrobu, ktorý sa pomaly trávi a redukuje hypoglykemické výkyvy. Podporuje spaľovanie tuku.

Podpora vývoja kostí
Podporuje vývoj silné kostrové štruktúry.

Krásna vodeodolná srsť
Umocňuje krásu unikátnej vodeodolnej srsti a podporuje prirodzenú funci kože ako ochrannej bariéry.

Podpora zraku
Posilňuje zdravie očí pomocou luteínu, zeaxantínu a vitamínov E a C

Prispôsobený tvar granule proti hltanie
Špeciálne vyvinuté na základe výskumu, pes potravu nemôže vďaka granule v tvare krúžku tak rýchlo prehltnúť, zachytávajú sa psom na zuby a núti ich dlhšie a dôkladnejšie hrýzť.

Kompletné krmivo pre obdobie rastu vyvinuté špeciálne pre labradorské Retriver od 2 do 15 mesiaca veku. Zloženie krmiva pomáha udržiavať rovnováhu črevnej mikroflóry, optimálne množstvo vlákniny pomáha vyprázdňovanie. Primeraný energetický obsah pre harmonický rast, vysoká hladina chondroitínu a glukosamínu pre ochranu kĺbov. Kombinácia vitamínov E a C spolu s aminokyselinami, olejom z boráku a dostupnejšie formou zinku pre pružnú kožu a vysoký lesk srsti.

Suroviny: ryža, dehydrované hydinové mäso, kukuričný lepok, kukurica, živočíšny tuk, vysoko stráviteľné izolované rastlinné bielkoviny, jačmeň, vysoko stráviteľné hydinové bielkoviny, hydinová pečeň, repné rezky, rybí tuk, rastlinný olej (sója, olej boragový), vaječný prášok, FOS, struky a semienka psyllia, výťažok z kvasníc (MOS), kôrovce a mäkkýše, taurín, L - karnitn, luteín - výťažok z nechtíka lekárskeho, vitamíny a minerály

Priemerný obsah živín v krmive: N - látky 330g/kg, tuk 140g/kg, popol 60g/kg, vláknina 25g/kg Ca 10g/kg, P 8.5g/kg, vit A 30 000m.j., vit D3 1 100mg / kg, vit E 600mg/kg, vit C 300mg/kg