Purina Dog Chow Puppy Lamb 14 kg

28  EUR Skladom 8 ks


Purina Dog chow je prémiové krmivo bohaté na kvalitné mäso, ktoré spolu s celozrnnými obilninami alebo ryžou tvorí základ krmív pokrývajúce potreby psov všetkých plemien vo všetkých ich životných obdobiach. Chrumkavá štruktúra granúl Dog chow pomáha udržovať čisté zuby a podporuje dobrú dentálnu hygienu psov. Špeciálna kombinácia granúl dvojaký veľkosti, ktoré sú obsiahnuté vo všetkých receptúrach rady Dog chow, pomáha pokrývať potreby psov bez ohľadu na druh plemena, vek a životné podmienky psa.

Imunitný systém: Receptúry Purina Dog Chow Puppy a Purina Dog Chow Puppy pre veľké plemená obsahujú vitamíny E C, ktoré ako prírodné antioxidanty viažu voľné radikály a podporujú prirodzenú obranyschopnosť šteniat. Všetky receptúry Purina Dog Chow pre dospelých psov obsahujú vitamín E, ktorý pomáha udržiavať silný imunitný systém.

Tráviaci trakt: Receptúry Dog chow obsahujú ryžu a prírodnú vlákninu z čakanky a repnej dužiny. Ryža prispieva k lepšej stráviteľnosti krmiva. Čakanka je zdrojom prírodných prebiotík, ktoré zvyšujú počet kladných baktérií v črevách a podporujú zdravý zažívací trakt. Repná dužina je dobre známa pre svoju vlastnostzlepšovat kvalitu výkalov.

Zloženie:

obilniny (min. 4% ryža), mäso a produkty živočíšneho pôvodu (min. 4% jahňacieho mäsa), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu (min. 0,5% repnej dužiny), bielkoviny rastlinného pôvodu, oleje, minerálne látky, zelenina (min . 0,5% čakanky)

Dekl.jakostní znaky: N-látky 29%, Tuk 15%, Popol 7,5%, Vláknina 2,5%, Vápnik 1,2, Fosfor 1%

Analytické zložky: Proteín: 23,0%; Obsah tuku: 10,0%; Obsah anorganických látok: 8,0%; Vláknina: 3,0%