Purina Dog Chow Adult Large Breed turkey 14 kg

28  EUR Skladom 8 ks


Obsahuje morku ako prírodný zdroj bielkovín, ktoré spolu s celozrnnými obilninami a ryžou podporujú ideálnu telesnú kondíciu vášho psa.

Purina Dog Chow Adult Large Breed Turkey Rice je prémiové krmivo bohaté na kvalitné mäso, ktoré spolu s celozrnnými obilninami alebo ryžou tvorí základ krmív pokrývajúce potreby psov všetkých plemien vo všetkých ich životných obdobiach. Chrumkavá štruktúra granúl Purina Dog Chow Adult Large Breed Turkey Rice pomáha udržiavať čisté zuby a podporuje dobrú dentálnu hygienu psov. Špeciálna kombinácia granúl dvojaký veľkosti, ktoré sú obsiahnuté vo všetkých receptúrach rady Dog chow, pomáha pokrývať potreby psov bez ohľadu na druh plemena, vek a životné podmienky psa.

Tráviaci trakt: Receptúry Dog chow obsahujú ryžu a prírodnú vlákninu z čakanky a repnej dužiny. Ryža prispieva k lepšej stráviteľnosti krmiva. Čakanka je zdrojom prírodných prebiotík, ktoré zvyšujú počet kladných baktérií v črevách a podporujú zdravý zažívací trakt. Repná dužina je dobre známa pre svoju vlastnosť zlepšovať kvalitu výkalov.

Zloženie:

obilniny (min. 4% ryža), mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (kuracie mäso min.4%), vedľajšie rastlinné produkty, oleje a tuky 10%, zelenina (min. 0.5% čakanky), vitamíny a minerály, bielkoviny 26% , vlhkosť 9,5%.