Purina Dog Chow Active Chicken 14 kg

28  EUR Skladom 8 ks


Purina Dog chow je prémiové krmivo bohaté na kvalitné mäso, ktoré spolu s celozrnnými obilninami alebo ryžou tvorí základ krmív pokrývajúce potreby psov všetkých plemien vo všetkých ich životných obdobiach. Chrumkavá štruktúra granúl Purina Dog Chow Active pomáha udržiavať čisté zuby a podporuje dobrú dentálnu hygienu psov. Špeciálna kombinácia granúl dvojaký veľkosti, ktoré sú obsiahnuté vo všetkých receptúrach rady Dog chow, pomáha pokrývať potreby psov bez ohľadu na druh plemena, vek a životné podmienky psa.

Zdroj energie: Receptúra Active pre psov v záťaži obsahuje komplex vitamínov B a škrobu obilovinového pôvodu pre zaistenie stáleho zdroja energie v období väčšieho pracovného nasadenia psov.

Tráviaci trakt: Receptúry Dog chow obsahujú ryžu a prírodnú vlákninu z čakanky a repnej dužiny. Ryža prispieva k lepšej stráviteľnosti krmiva. Čakanka je zdrojom prírodných prebiotík, ktoré zvyšujú počet kladných baktérií v črevách a podporujú zdravý zažívací trakt. Repná dužina je dobre známa pre svoju vlastnosť zlepšovať kvalitu výkalov.

Zloženie:

obilniny (min. 4% celozrnných obilnín, min. 4% ryža), mäso a vedľajšie výrobky z mäsa (min. 14% kurčaťa), bielkoviny rastlinného pôvodu, oleje a tuky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (min. 0.5% repnej dužiny) , zelenina (min. 0.5% čakanky), minerálne látky.