Acana Dog Sport Agility 13kg

42  EUR Skladom 8 ks


Kompletné, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, ktoré je určené pre veľmi aktívne psy všetkých plemien a veku.
Acana Sport je doslova nabitá prvotriednym, ľahko stráviteľným mäsom a tuky (60 %), vrátane voľne chovaných kurčiat, celých ČERSTVÝCH vajec z miestnych prérijních fariem a lososov (zdroj bohatý na nenasýtené mastné kyseliny omega - 3 EPA, DHA), ktorí prichádzajú čerstvo zo studených vôd Tichého oceánu u Vancouver Island, takže nie sú mrazené a neobsahujú konzervačné prostriedky.

Znaky krmiva Acana Sport:

Acana Sport obsahuje výživné živočíšne proteíny a esenciálne tuky, ktoré priaznivo pôsobia na špičkovú kondíciu, a menej sacharidov. Lepšie tak odpovedá prirodzenej psej strave. Acana neobsahuje pšenicu, kukuricu a lepok (suroviny, ktoré sú často spájané s poruchami zažívania). Namiesto toho sa Acana vyznačuje miestnymi druhy ovocia, zeleniny a rezaným ovsom - sacharidy s nízkym glykemickým indexom, ktoré pomaly prepúšťajú glukózu do krvi a zaisťujú tak vyrovnanú hladinu energie.
Organická morská zelenina z tichomorských vôd zlepšuje metabolizmus, zatiaľ čo prérijné byliny, vrátane čakanky, lopúchu, koreňa proskurníka a skorocelu prospievajú črevnej flóre a zabraňujú vzniku hnačky a zápchy spôsobených stresom.
Krmivo svetovej úrovne sa vyrába z najlepších a najčerstvejších kanadských surovín v rodinnej továrni v Alberte, v Kanade. Keď si prečítate jeho zloženie, určite nám dáte za pravdu - Acana Sport je prírodný a lahodný spôsob, ako udržať vášho aktívneho psa zdravého a silného.

Zloženie krmiva Acana Sport:

Dehydrované kuracie mäso, rezaný ovos, kurací tuk, vykostené kuracie mäso, celé zemiaky, hrach, celé vajcia, vykostený platesa, lucerna sušená na slnku, kuracia pečeň, olej zo sleďa, hrachová vláknina, celé jablká, celé hrušky, Batata sladké zemiaky, tekvica, tekvica maslová, paštrnák, mrkva, špenát, brusnice, čučoriedky, chaluha, koreň čakanky obyčajnej, bobule jalovca obyčajného, koreň angeliky lekárskej, kvety nechtíka lekárskeho, sladký fenikel, lístky mäty piepornej, levandule, plus doplnkové vitamíny a minerály.

Analýza krmiva Acana Sport:

Dusíkaté látky (min.) 33 %
Tuk (min.) 24 %
Vláknina (max.) 4 %
Vlhkosť (max.) 10 %
Vápnik / fosfor (min.) 1,7 % / 1,1 %
Omega - 6 / Omega - 3 (min.) 2,5 % / 0,9 %
DHA / EPA (min.) 0,4 / 0,4 %
Glukosamín (min.) 1400 mg / kg
Chondroitín sulfát (min.) 900 mg / kg
Obsah kalórií krmiva Acana Sport:

Energia predstavuje 3954 kcal / kg (475 kcal = 250 ml odmerka), 30 % energie pochádza z bielkovín, 52 % pochádza z tukov a 18 % pochádza z ovocia, zeleniny a rezaného ovsa