Acana Dog Lamb Okanagan

EUR Skladom 8 ks


Kompletné, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, ktoré je vhodné pre všetky plemená dospelých psov. Zvlášť vhodné je pre psov trpiacich potravinovými alergiami.

Znaky krmiva Acana Lamb:

Strava založená na jahňacím mäse sa často odporúča citlivým psom ako zdroj proteínov. Napriek tomu väčšina predávaných krmív ” s jahňacím mäsom ” obsahuje kuracie alebo hovädzie mäso, niekoľko druhov obilia a rastlinných proteínov. Tieto suroviny môžu u psov s citlivým žalúdkom vyvolať črevné a kožné problémy.
To je dôvod, prečo Acana Lamb predstavuje skutočné hypoalergénne krmivo s mäsom z jahniat chovaných na farmách (bez rastových hormónov) na Severnom ostrove Nového Zélandu ako jediným zdrojom živočíšnych proteínov as rezaným ovsom z Alberty ako jediným zdrojom obilnín, ktorý je hypoalergénny a navyše má nízky glykemický index. Acana má bohatý obsah proteínov a nízky obsah sacharidov. Lepšie tak odpovedá prirodzenej psej strave. Toto výnimočné krmivo Acana neobsahuje kuracie, vajcia, mlieko, pšenicu ani kukuricu - hlavné potravinové alergény pre psov s citlivým žalúdkom.
Granule Acana Lamb neobsahujú nasýtené živočíšne tuky. Sú máčané v ľanových a slnečnicových olejoch, vyrábaných v našom regióne. Organická morská zelenina a prérijné byliny, vrátane listov maliníka a žihľavy žahavka sú prírodným zdrojom selénu, vitamínu B, zinku a biotínu, ktoré pôsobia priaznivo na kvalitu kože a srsti.
Krmivo Acana sa vyrába v ocenenej rodinné továrni, nachádzajúcej sa v slnečnej Alberte, v Kanade. Keď si prečítate jeho zloženie, určite nám dáte za pravdu - Acana Lamb je prírodný a lahodný spôsob, ako udržať vášho psa zdravého, šťastného a silného.

Zloženie krmiva Acana Lamb:

Dehydrované jahňacie mäso, vykostené jahňacie mäso, rezaný ovos, hrach, celé jablká, celé zemiaky, slnečnicový olej, ovsené vločky, jahňacie pečeň, lucerna sušená na slnku, celé hrušky, múčka z morských rias (zdroj DHA, EPA), hrachová vláknina, batata sladké zemiaky, tekvica, tekvica maslová, paštrnák, mrkva, špenát, brusnice, čučoriedky, chaluha, koreň čakanky obyčajnej, bobule jalovca obyčajného, koreň angeliky lekárskej, kvety nechtíka lekárskeho, sladký fenikel, lístky mäty piepornej, levanduľa, rozmarín lekárska, plus doplnkové vitamíny a minerály.
Analýza krmiva Acana Lamb:

Dusíkaté látky (min.) 25 %
Tuk (min.) 16 %
Vláknina (max.) 4 %
Vlhkosť (max.) 10 %
Vápnik / fosfor (min.) 2,2 % / 1,4 %
Omega - 6 / Omega - 3 (min.) 2,5 % / 0,5 %
DHA / EPA (min.) 0,2 / 0,2 %
Glukosamín (min.) 700 mg / kg
Chondroitín sulfát (min.) 500 mg / kg
Obsah kalórií krmiva Acana Lamb:

Energia predstavuje 3505 kcal / kg (421 kcal = 250 ml odmerka), 27 % energie pochádza z bielkovín, 40 % pochádza z tukov a 33 % pochádza z ovocia, zeleniny a rezaného ovsa.