Acana Dog Adult Light Fit 6,8kg

33  EUR Skladom 8 ks


Kompletné, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, ktoré je určené pre dospelých psov všetkých plemien s malou fyzickou záťažou, alebo so sklonmi k priberaniu.

Znaky krmiva Acana Light:

Pre dosiahnutie optimálnej telesnej kondície potrebujú psy s nadváhou krmivo s bohatým množstvom proteínov. Takáto strava priaznivo ovplyvňuje štíhle svalstvo, uspokojí chuť psov a obsahuje len obmedzené množstvo sacharidov.
Aby Acana Light priaznivo pôsobila na štíhlu líniu je nabitá prvotriednymi živočíšnymi surovinami (55 %), vrátane voľne chovaných kurčiat a vajec z miestnych prérijních fariem, lososov zo studených vôd Tichého oceánu u Vancouver Island - tieto suroviny sú dodávané denne čerstvé, nezmrazené a bez konzervačných prostriedkov.
Krmivo Acana obsahuje viac proteínov a menej sacharidov, aby lepšie zodpovedala prirodzenej psej strave. Neobsahuje pšenicu, kukuricu a lepok - suroviny, ktoré sú často spájané s poruchami zažívania. Namiesto toho sa vyznačuje miestnym ovocím, zeleninou a v pare vareným ovsom z Alberty - sacharidy s nízkym glykemickým indexom, ktoré obsahujú málo jednoduchých cukrov, ktoré spôsobujú kolísanie krvného cukru a vedú k nadváhe.
Omega - 3 (EPA, DHA) z čerstvých tichomorských lososov, pôsobí priaznivo na imunitu, kožu a srsť vášho psa - vonkajšie symbol vitality vášho psa. Zatiaľ čo organické morská zelenina a prérijné byliny, vrátane bobúľ borievky, koreňa angeliky a listov maliníka, sú neuveriteľne bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, stopových prvkov a fytochemikálií, ktoré podporujú a zlepšujú metabolizmus.
Krmivo Acana sa vyrába z najlepších a najčerstvejších surovín zo západnej Kanady v ocenenej rodinné továrni, nachádzajúcej sa v slnečnej Alberte, v Kanade.
Acana Light je prírodný a lahodný spôsob, ako udržať vášho psa zdravého, šťastného a silného.

Zloženie krmiva Acana Light:

Dehydrované kuracie mäso, rezaný ovos, vykostené kuracie mäso, celé zemiaky, hrach, hrachová vláknina, lucerna sušená na slnku, kuracia pečeň, celé vajcia, vykostený platesa, kurací tuk, olej zo sleďa, celé jablká, celé hrušky, Batata sladké zemiaky, tekvica, tekvica maslová, paštrnák, mrkva, špenát, brusnice, čučoriedky, chaluha, koreň čakanky obyčajnej, bobule jalovca obyčajného, koreň angeliky lekárskej, kvety nechtíka lekárskeho, sladký fenikel, lístky mäty piepornej, levandule, plus doplnkové vitamíny a minerály.
Analýza krmiva Acana Light:

Dusíkaté látky (min.) 35 %
Tuk (min.) 10 %
Vláknina (max.) 8,5 %
Vlhkosť (max.) 10 %
Vápnik / fosfor (min.) 1,8 % / 1,2 %
Omega - 6 / Omega - 3 (min.) 2,5 % / 0,7 %
DHA / EPA (min.) 0,3 / 0,3 %
Glukosamín (min.) 1500 mg / kg
Chondroitín sulfát (min.) 900 mg / kg
Obsah kalórií krmiva Acana Light:

Energia predstavuje 3100 kcal / kg (360 kcal = 250 ml odmerka), 40 % energie pochádza z bielkovín, 20 % pochádza z tukov a 40 % pochádza z ovocia, zeleniny a rezaného OVS