Granule a krmivá

V našej ponuke nájdete prvotriedne krmivá a granule pre psov a samozrejme aj iné zvieratá. Bezpečné krmivo obsahuje suroviny v potravinárskej čistote kontrolovanej veterinári, až 8x viac čerstvého mäsa oproti niektorým komerčným značkám, až 87 % živočíšnych bielkovín, NEOBSAHUJE vedľajšie živočíšne a rastlinné produkty, farbivá, chem.přísady apod V sortimente nájdete krmivo pre šteňatá, krmivo pre psov s vysokou záťažou, krmivo pre gravidné a dojčiace suky, krmivo pre seniorov, krmivo pre psov s nadváhou, ďalej krmivo pre psov, ktorí trpia problémami so srsťou, trávením, pre psov s alergiou, nechutenstvom, kĺbovými problémami, zlou imunitou, srdcovými chybami atď.

Ako už bolo spomenuté, na stránkach sú predstavené najpopulárnejšie výrobcovia granúl pre psov a to vrátane náhľadu na ich sortiment. Medzi najpredávanejšie značky patria Purina Pro Plan, Hills a Acana. Nezabudli sme ani na kŕmenie šteniat pre ktoré je tu pripravený prehľad vhodných krmív vyvinutých práve pre šteniatka. Okrem granúl tu nájdete aj ďalšie druhy potravy ako sú konzervy, vitamíny a maškrty ktoré určite poteší nejedného domáceho maznáčika.

Aké krmivo vybrať?
Nevyberajte krmivo podľa reklamy, farebnosti obalu, ceny, ale pri výbere sa spoľahnite na svoje vedomosti! Vyberajte krmivo, ktoré rešpektuje psa ako mäsožravca.