Ferplast dvierka Swing 1 biela

12  EUR Skladom 8 ks


Viac slobody pre Vašich miláčikov, viac slobody pre Vás ! Dvierka pre zvieratá SWING sú užitočné ako pre Vašich miláčikov, tak pre Vás. Môžete ich využiť na to, aby Váš pes či mačka voľne odchádzali a prichádzali napr zo záhrady, dávate im slobodu, ktorá by im inak bola zbytočne odopretá. Swing spĺňajú všetky požiadavky Vašich miláčikov vďaka všetkým svojim funkciám. Môžete napríklad dovoliť Vášmu miláčikovi vstúpiť, ale už neodísť. Môžete tiež jedným pohľadom zistiť, či je momentálne Váš miláčik vnútri alebo vonku atď Swing sedí do každých dverí: drevených, kovových, sklenených alebo do steny. Inovačný ventilačný systém zamedzuje prievanu.

Dvierka pre psov od firmy Ferplast nájdete v našej ponuke v rôznych variáciách - pre malé, stredné, veľké i obrie psy, hliníkové aj plastové, priehľadné, biela či hnedá, tak aby sa čo najlepšie hodili do vášho domu. Hliníkové dvierka sa používajú častejšie a sú vhodnejšie do vonkajšieho prostredia. Pre naše podnebie sú vhodnejšie. Plastové dvierka sú určené pre inštaláciu vo vnútri domu alebo do vonkajších krytých častí. Postup merania psa: obrázok ukazuje oblasť na tele zvieraťa, po ktorej zmeraní získate potrebnú veľkosť dvierok. Ak ešte Váš pes nie je dospelý, nezabudnite na rezervu. Posledným krokom je výber materiálu (hliník alebo plast).

Plastové dvierka pre psov a mačky - biele či hnedé, netoxický a vysoko kvalitný plast. Celkové rozmery 25,2 x 22,5 x 5 cm (výška x šírka x hrúbka), veľkosť otvoru 14,8 x 14,5 cm (šírka x výška). Univerzálna inštalácia: dvierka Swing môžu byť namontovaná do dverí drevených, kovových, sklenených aj do steny. Pre malé psy a mačky. Narozdiel od dvierok SWING 5 nie sú vybavené systémom proti prievanu a majú len 2 polohové zatváranie (otvorené alebo zatvorené).