Dvierka pre mačku

Dvierka pre mačky sú dobrým pomocníkom v prípade, keď máte domček so záhradou alebo zabezpečený balkón a chcete umožniť Vašej mačke, aby sa mohla podľa vlastnej potreby pohybovať ako vonku, tak aj vo vnútri. Moderné otváracie dvierka pre mačky sú opatrené poistkou a dajú sa nastaviť tak, aby Vaša mačka mohla len von alebo iba dovnútra, prípadne oboma smermi, alebo úplne uzavrieť. Dvierka chránia domov proti nechceným návštevám ako sú napríklad žaby, myši a iní drobné živočíchy, ktorí si dvierka neotvoria, pretože sú zaistené magnetom, ktorý zaistí aretáciu.

Dvierka pre mačky z tejto ponuky pochádzajú od najstaršieho výrobcu psích dvierok Staywell z Anglicka. Od konkurentov sa tieto mačacie dvierka odlišujú širokým výberom modelov a užívatelia tejto značkovej kvality oceňujú dlhú životnosť vrátane možnosti objednať náhradné diely.

V ponuke nájdeme dvierka: hliníkové s flexibilnou nerozbitnou a tichú klapkou, dvierka pre mačky s magnetickým alebo infra kľúčom na krk mačky, ktoré majú tiež štvorpolohové zámky klapky. Ponuku uzatvárajú rôzne štandardné modely.

Výhody dvierok pre mačku:

  • Pri neskoršom návrate domov nás neprekvapí mokrý koláč na koberci alebo nevoňavá kôpka.
  • Premysleným rozmiestnením dvierok na záhradu, na terasu, do prízemia, do ďalších miestností alebo inam môžeme našej mačke v jej domove zväčšiť akčný rádius.
  • Zaobstaraním dvierok skvalitníme život sebe a svojmu mačaciemu partnerovi.
  • Všetci získame viac slobody a pohodlia, čo prispeje k zlepšeniu rodinných vzťahov.
  • Mačky s vlastnými dvierkami prežívajú šťastnejší a spokojnejší život.