ROYAL CANIN mlieko Babydog

13  EUR Skladom 8 ks


ROYAL CANIN kom. Mlieko kŕmne Babydog Milk pes 4 x 100gSouprava Babydog milk obsahuje: Štyri 100g sáčky v 400g krabici alebo 5x400g sáčkov v 2kg vedierku obsahujúce práškové mlieko v ochrannej atmosfére (záruka zachovania organoleptických vlastností). Fľašu so širokým hrdlom bez obsahu bisfenolu (BPA), ktorú možno ľahko naplniť aj vyčistiť. Tri cumlíky s variabilným prietokom pre rôznu veľkosť šteniat. Jedna odmerka s objemom 20 ml. Jeden návod na použitie.

Doplnok alebo náhrada materského mlieka pre šteňatá od narodenia do odstavenia od matkyHarmonický růstBabydog milk je mlieko svojim zložením veľmi podobné mlieku súk a tak umožňuje postupný, harmonický rast šteniat. Obsahuje vysokú hladinu energie a proteínov. Spoľahlivé tráveníBabydog milk obsahuje starostlivo vybrané vysoko stráviteľné proteíny a obsah laktózy je veľmi podobný materskému mlieku.

Tento prípravok je zvlášť vhodný pre tráviaci systém šteniat, pretože sa v ňom nevyskytuje škrob (šteňatá nevylučujú dostatok amylázy, aby mohli škrob tráviť). Prídavok frukto - oligosacharidov (FOS) navyše pomáha udržiavať správnu rovnováhu črevnej mikroflóry. Instantné mlékoVzhledem k výnimočnej receptúre sa Babydog milk rozpúšťa okamžite a kompletne, bez tvorby usadenín, a preto vzniká homogénna tekutina. Obohatené o DHADHA je čo do množstva najdôležitejšie polynenasýtená mastná kyselina pre mozgové tkanivo a sietnicu cicavcov.

Po narodení a za fyziologických podmienok má ešte plne nevyvinutý mozog šteňaťa vysoké nároky na prísun DHA. Nervový systém šteniat sa po narodení ďalej vyvíja. DHA obsiahnuté prirodzene v materskom mlieku pomáha pri rozvoji kognitívnych funkcií a preto aj Babydog milk je obohatený o prídavok tejto látky.