cdVet Fit-BARF Mineral

15  EUR Skladom 8 ks


cdVet Fit - BARF Mineral je sypký doplnok výživy, ktorý dodáva vápnik a zaisťuje široké základné zaopatrenie organizmu v oblasti, minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov. Zaopatrenie vápnikom hrá vo výžive psov a mačiek dôležitú úlohu - môžeme ho dosiahnuť kŕmením dostatočného množstva surových mäsitých kostí, alebo mletými škrupiniek z vajec.

cdVet Fit - BARF Mineral obsahuje tiež vaječné škrupiny, ktoré sú dobrým zdrojom prirodzeného živočíšneho vápnika a tým zaopatruje organizmus pri surovej výžive BARF keď podávame málo surových kostí. Ďalšie zdroje 100 % prírodných minerálnych látok a stopových prvkov tvorí v tomto doplnku výživy morské riasy, kvasnice a výťažky z hroznových jadier, ktoré sú bohaté na prírodné, ľahko dostupné mikrovýživnej látky. Doplňovaním vápnika, ostatných minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov podporuje cdVet Fit - BARF Mineral fyziologické funkcie všetkých orgánov a procesy látkovej výmeny čo prispieva k udržaniu alebo obnove zdravia.

Ak nekŕmim žiadne surové kosti (nie každý pes alebo mačka je chce alebo môže jesť) potom pridávame k tomuto doplnku ešte cdVet Fit - BARF Vaječné škrupiny.