Brit Herbal Imunity

EUR Skladom 8 ks


Brit Herbal Immunity je vitamínový doplnok stravy pre dospelých aktívnych psov obsahuje extrakt z echinacea purpurová a ženšenu, ktorý pozitívne stimuluje imunitný systém psa. Navyše pôsobí svojimi protizápalovými antioxidačnými účinkami a zlepšuje tak fyzickú kondíciu vášho miláčika.
Echinacea purpurová obsahuje látky, ktoré stimulujú imunitný systém psa, v období zvýšenej záťaže a náchylnosti k ochoreniam a celkovo podporujú jeho vitalitu. Echinacea purpurová spoločne s kombináciou s protizápalovými extraktmi z ženšenu podporuje odolnosť a stabilné zdravie psa. Na podporenie pozitívneho vplyvu na zdravotný stav zvieraťa sú v tablete samozrejme obsiahnuté vitamíny a minerálne látky.

INDIKÁCIE: Stimulácia imunitného systému za účelom podpornej liečbe zápalov, prechladnutí a chronických infekcií dýchacích a močových ciest. Po pridaní výťažkov z echinacei k obvyklým prípravkom na liečbu demodikózy dochádza k ďalšiemu zníženiu svrbenia a lézií.

DÁVKOVANIE A UŽÍVANIE: Prevencia: 2x denne po dobu 7 dní. Opakovanie každé 2-4 mesiace či po vystavení potenciálnemu ohrožení.1 tableta na 10 kg telesnej hmotnosti, v prvom týždni 3x denne, neskôr 1 tableta na 10 kg telesnej hmotnosti 2x denne. Liečba by mala ukázať klinický prínos do jedného mesiaca pri podávaní v akejkoľvek fáze infekcie. K výraznému zlepšeniu by malo dôjsť do 2-5 dní. Zvieraťu podajte orálne ako maškrtu alebo v predpísanej dávke rozdrolte do kŕmenia. Ak sa tablety drobí do krmiva, sledujte, či je pes skutočne prehltol.

ZLOŽENIE: vitamíny, minerály, mlieko a mliečne deriváty, kvasnice.