Autopás pre psa GreenDog

EUR Skladom 8 ks


GreenDog autopás pre psa zaisťuje bezpečnosť vášho psa v automobile pri náraze alebo prudkom zastavení. Obmedzuje nekontrolovaný pohyb psa v automobile a umožňuje Vám sa naplno sústrediť na riadenie. Veľkosť XS je vhodná pre psy vážiace v dospelosti od 2,5 do 10 kg.
GreenDog autopás pre psa zaisťuje bezpečnosť vášho psa v automobile pri náraze alebo prudkom zastavení. Obmedzuje nekontrolovaný pohyb psa v automobile a umožňuje Vám sa naplno sústrediť na riadenie.

Nepripútaný pes sa pri náraze, alebo prudkom zastavení stáva nebezpečným objektom, ktorý môže vážne zraniť osoby sediace v automobile. Pri náraze auta v rýchlosti 50 km / h je pes vymrštený zo svojho miesta tridsaťnásobkom svojej hmotnosti. Pes napríklad hmotnosťou 20kg potom udrie na prekážku silou 600 kg.

Bezpečnostný pás tak ochraňuje nielen Vášho psa, ale aj Vás a ostatných pasažierov pri jazde v automobile. Zároveň je vyrobený tak, aby nijak neobmedzoval pohodlie psa pri preprave.

GreenDog autopás je dokonale vyvážený. Tým sa prenáša tlak, ktorý vzniká pri náraze, alebo prudkom zastavení, na celý objem autopásu, nielen na jeho časť. Pásy sú vyrobené z vysokopevnostného polyesteru zaisťujúce dostatočnú pevnosť pásov.

GreenDog autopás sa jednoducho a rýchlo nasadzuje. Najprv nastavte dĺžku autopásu na čo najväčšiu veľkosť (iba pri prvom nasadení). Rozopnite zadné dva rýchloupínače a nasaďte autopás cez hlavu psa polstrovanou stranou smerom k hrudníku. Zapnite zadné dva rýchloupínače a prispôsobte dĺžku autopásu objemu hrudníka psa tak, aby pás celým objemom autopásu tesne obopínal hrudný kôš psa. Prispôsobenie dĺžky autopásu docielite tak, že rovnomerne zatiahnete za voľné konce autopásu vo všetkých štyroch rýchloupínacích bodoch.