Arpalit Neo mechanický rozprašovač

EUR Skladom 8 ks


ARPALIT Neo mechanický rozprašovač 150 ml: je vhodný najmä pre menšie zvieratá, pre krátkosrsté zvieratá, pre jedinca horšie znášajúce zvuk spreja.

Prípravky sú určené pre všetky nepotravinárske zvieratá, najmä pre psov, mačky, vtáky, plazy a iné drobné živočíchy, vrátane mláďat od veku 2 mesiacov.

Pri pravidelnom ošetrení prípravkami Arpalit ® Neo chránite svojho miláčika pred napadnutím ektoparazity a pred závažnými chorobami prenášanými kliešťami ako je lymská borelióza, ehrlichiózy alebo babezióza pri cestách do južných krajín.

Návod na použitie

Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe. Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača zo vzdialenosti 15-20 cm od povrchu tela. Pred prvým použitím treba viackrát stlačiť rozprašovač naprázdno. Veľkosť dávky sa odvíja od veľkosti ošetrovaného zvieraťa. Ošetrenie sa vykoná po celom povrchu tela s výnimkou tvárovej časti. Srsť sa prečeše hrebeňom, kefou alebo sa rukou v rukavici premasírujte, aby prípravok mohol prestúpiť až na kožu. Srsť alebo koža zvieraťa po ošetrení musí byť ľahko zvlhčená.

Na ošetrenie tvárovej časti tela sa prípravok nastrieka na ruku v rukavici a opatrne sa votrie do srsti, aby nedošlo k zasiahnutiu otvorov. Ak je zviera veľmi citlivé pri dotyku otvorov tvárovej časti, použite na liečenie prípravok ARPALIT Neo pena nanesený na ruku v rukavici.

Ak má zviera veľmi citlivú pokožku, opatrne vyskúšajte pôsobenie prípravku na maléčásti tela, prípadne použite na ošetrenie ARPALIT Neo penu. Ošetrenie zvieraťa je možné po 1 týždni opakovať.

Po aplikácii zviera 48 hodín nekúpte. Prípravok je vhodné použiť aj na ošetrenie príbytku zvieraťa vystriekaním do mokra a zaschnutím. Pred aplikáciou do priestoru vždy odstráňte jedlo alebo jedálenský riad.

Veľkosť balenia: Objem 150 ml.

Upozornenie: Nádoba je pod tlakom: nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 ° C. Ani vyprázdnenú nádobku Neprepichujte a nevhadzujte do ohňa. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najdlhšie do dátumu uvedeného na dne nádobky. Uchovávajte oddelene od potravín, nápojov a krmív. Po aplikácii dôkladne umyte ruky vodou a mydlom.

Zloženie prípravku: Ethanolum synt. neden. 77,26 g, Propanum / Butanum 21,75 g, Permethrinum 0,47 g, Phenoxycarb 0,12 g, D - panthenolum 0,16 g, Phenyl Trimethicone 0,08 g, Parfum 0,16 gv 100,0 g prípravku.