Hagen Marina Betta Kit Zen 3l

11  EUR Skladom 8 ks


Akvarijný set v modernom poňatí pre začínajúcich akvaristov.

Či už v kancelárii alebo v domácnosti, elegantný a jedinečný dizajn Marina Betta Kit pridá malý kúsok pokoja do každej miestnosti. Sety boli navrhnuté v 4 prevedeniach s modernými prvkami. Každý set má špecifický dizajn. bezpečné prevedenie z plastu ukľudňujúce doplnok do bytu či kancelárie možno zavesiť na stenu.

Kompletná sada: plastové akvárium s čiernym rámikom o objeme 3l, dekoratívne pozadia, prírodný štrk, 5 čiernych dekoratívnych kameňov, Nutrafin Max Betta krmivo a Nutrafin Betta kondicionér, príručku ako sa starať o ryby rodu Betta.

Stačí pridať vodu a ryby !

Inštalácia: Po vybalení všetkých súčastí Betta kitov opláchnite Betta akvárium a piesok preperte riadne pod čistou vodou. Nikdy nepoužívajte mydlo, chemické alebo iné čistiace prostriedky. Odporúčame, aby ste pozadia prilepili lepiacou páskou pre jednoduchšiu inštaláciu.

Betta akvárium sa dá inštalovať na stenu (prostriedky na isntalaci nie sú súčasťou balenia). K inštalácii potrebujete 2 skrutky, ktoré musí udržať nosnosť minimálne 2,5 kg. Na základnej doske Betta akvária nájdete 2 otvory pre skrutky, do ktorých vložíte skrutky a priskrutkujete k stene. Nájdite pre akvárium vhodné miesto tak, aby nebolo na priamom slnku alebo blízko kúrenia.

Akvárium je určené pre rybičky Betta bojovníčka, ktoré dýchajú vzdušný kyslík čiže nie je potrebný vzduchovanie. Pre umiestnenie iných rybičiek je potrebné umiestniť vzduchovanie, napríklad vzduchovací kamienok.

Rozmery: 20 x 10,5 x 21,5 cm (š x h x v)